Βρίσκεστε: Αρχική / Νέα
A+ R A-

Νέα & Ανακοινώσεις

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 21 ΚΑΙ 22/1

   

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 21/1 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 22/1

 

 

 

TMHMA ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΝΕΩΝ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
12:00 ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
         
ΠΑΙΔΙΚΟ   ΠΑΟΚ  10:00 ΣΑΒΒΑΤΟ  ΓΗΠΕΔΟ ΕΚΟ (ΕΥΟΣΜΟΣ)
         
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ    
ΒΙΕΡΙΝΙΑ ΑΚΑΔ. 15:15 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ

 ΑΡΗΣ

11:00

 ΚΥΡΙΑΚΗ  ΜΕΤΕΩΡΩΝ
         

 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

 ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

14:00  ΚΥΡΙΑΚΗ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
 

 

ΠΡΩΤΕΑ

     
 Βadini               
13:00  ΣΑΒΒΑΤΟ

 

    ΠΡΩΤΕΑ

 ΔΔ

                           

 

 

ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ !! ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΉΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Αποτέλεσμα εικόνας για φωτο χιονια γηπεδου Σας ενημερώνουμε ότι  σήμερα θα γίνουν κανονικα όλες οι προπονήσεις.

 

 

 

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ -ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΜ

                       ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΜΑΣ  ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΜ   ........                     

 

                                                ΤΜΗΜΑ ΝΕΩΝ 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ  32 0 46-8  10-2-0  22-3  6-0-0  24-5  4-2-0 
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  27 0 38-16  9-0-3  14-6  4-0-1  24-10  5-0-2 
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ  23 0 28-15  6-5-1  19-12  3-3-0  9-3  3-2-1 
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001  23 0 31-22  7-2-3  17-14  3-1-2  14-8  4-1-1 
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ  18 0 26-18  5-3-4  14-10  3-2-2  12-8  2-1-2 
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)  18 0 27-26  5-3-4  11-11  2-2-2  16-15  3-1-2 
ΙΩΝΙΚΟΣ  15 0 38-22  4-3-5  19-8  3-1-2  19-14  1-2-3 
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  7 0 18-41  2-1-8  7-22  1-0-4  11-19  1-1-4 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)  4 0 11-39  1-1-9  4-19  0-1-5  7-20  1-0-4 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  0 0 2-58 

 

 

                                           ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  26 0 32-7  8-2-0  20-5  5-1-0  12-2  3-1-0 
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ  23 0 41-16  7-2-1  19-6  4-1-0  22-10  3-1-1 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  22 0 43-21  7-1-3  28-8  4-0-1  15-13  3-1-2 
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ  17 0 22-26  5-2-4  14-12  4-1-1  8-14  1-1-3 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  12 0 18-20  3-3-3  8-9  1-2-1  10-11  2-1-2 
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ  12 0 23-27  3-3-5  11-8  2-2-1  12-19  1-1-4 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  4 0 9-28  1-1-8  6-12  1-0-4  3-16  0-1-4 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  0 0 10-53  0-0-10  4-28  0-0-5  6-25  0-0-5 

 

                                           ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005  19 0 25-8  6-1-0  13-5  3-0-0  12-3  3-1-0 
ΠΑΟΚ 2006  18 0 39-10  6-0-1  17-5  4-0-0  22-5  2-0-1 
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ  16 0 32-9  5-1-2  21-2  3-1-0  11-7  2-0-2 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005  15 0 25-10  5-0-2  10-2  2-0-1  15-8  3-0-1 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA  13 0 43-21  4-1-3  21-11  2-0-2  22-10  2-1-1 
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ  9 0 24-26  3-0-4  22-18  3-0-2  2-8  0-0-2 
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ  7 0 24-33  2-1-5  9-15  0-1-3  15-18  2-0-2 
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005  6 0 10-46  2-0-6  2-23  0-0-4  8-23  2-0-2 
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ  5 0 10-28  1-2-5  4-9  0-1-2  6-19  1-1-3 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ  3 0 11-52  1-0-7  5-29  0-0-4  6-23  1-0-3 


 

 

 


 

 

ΚΑΙ Η ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ !!!!

 

 

 3ο ποδοσφαιρικό παιδικό τουρνουά «Σκοράρουμε για το Χαμόγελο»
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9114

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ ΝΕΩΝ , ΠΑΙΔΩΝ , ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΜ

 

Πρωταθλήματα Υποδομών αγων. Περιόδου 2016 – 2017

 

H συγκρότηση των ομίλων στην κατηγορία ΝΕΩΝ , ΠΑΙΔΩΝ ,ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΖΟΥΜΙΟΡ ΤΗΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

 

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η συγκρότηση των ομίλων στην κατηγορία ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ  αγων. περιόδου 2016– 2017:

 

8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

1.

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

2.

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

3.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

4.

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

5.

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

6.

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

7.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

 

6ος__ΟΜΙΛΟΣ  ΤΜΗΜΑ ΝΕΩΝ

 

1.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)

2.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

3.

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

4.

ΙΩΝΙΚΟΣ

5.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

6.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001

7.

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

8.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

9.

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

10.

ΟΜΑΔΑ Α

 

 

 

2ος__ΟΜΙΛΟΣ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

 

1.

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

2.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005

3.

ΕΑΚ 2005

4.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

5.

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

6.

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEΙRINHΙA)

7.

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1)

8.

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

1os OΜΙΛΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3.

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

4.

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

5.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

6.

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

7.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

8.

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

9.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

10.

ΟΜΑΔΑ Α

Σελίδα 1 από 2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΕΔΡΑ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΥΚΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΑ: ΑΝΘΕΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑΣΕΜΝΙΩΝ
, ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΤΚ 57010
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ: ΑΝΘΕΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑΣΕΜΝΙΩΝ, ΠΕΥΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6945770330 & 6977625787
EMAIL: info@aeretzikiou.gr